گردهمایی نهایی نمایشگاه بزرگ نوآوری و توسعه داده های چین در تاریخ 17 شهریور 98 برابر با 8 سپتامبر 2019 در Wuxi چین برگزار شد تا در مورد چگونگی توانمندسازی داده های بزرگ در صنعت تولید ، بحث و گفتگو شود.

نمایشگاه سال 2019  گردهمایی نهایی نمایشگاه نوآوری و توسعه داده های بزرگ چین ، بخشی از جریان جهانی اینترنت اشیاء در تاریخ 8 سپتامبر در Wuxi ، استان جیانگ سو برگزار شد و حدود 500 نماینده از جمله مقامات دولتی، کارشناسان و رهبران تجارت در این مجمع شرکت کردند. در این اجلاس با تمرکز بر هوش صنعتی، چگونگی ادغام فناوری­های داده­ی بزرگ با صنعت تولید مورد بحث قرار گرفت.

دوازده فرد خبره و صاحبان مشاغل داخلی و خارج از کشور سخنرانان اصلی بودند. این مهمانان شامل لی پیگن و دای کیونگایی، هر دو شاغل در آکادمی مهندسی چین و همچنین ساتوشی یوکویاما ، معاون دفتر نمایندگی پکن از آژانس علوم و فناوری ژاپن (JST) بودند.

سیرام راماكریشنا ، عضو آكادمی مهندسی سلطنتی انگلیس، تأكید كرد كه داده های بزرگ می­توانند با استفاده از سیستم­های بازیافت، به یك اقتصاد پاک و پایدار كمك كنند.

یک گزارش داده بزرگ و دو محصول مبتنی بر داده­های بزرگ – Xuelang Cloud Industrial Industrial Brain 2.0 و یک کامپیوتر هوشمند صنعتی در این گردهمایی رونمایی شد.

همچنین، گزارش جدیدی در این مراسم منتشر شد که جزئیات وضعیت فعلی نوآوری در حوزه داده­های بزرگ در سراسر چین را نشان می­دهد. همچنین ، Wuxi Xuelang Digital System Technology Co. Ltd ، یک شرکت سیستم عامل داده های صنعتی مبتنی بر Wuxi و Hito-technology ، یک شرکت ادغام اطلاعات داده که توسط انستیتوی فناوری محاسبات آکادمی علوم چین تاسیس شده است، از انتشار دو محصول پیشرفته­ی حوزه­ی داده بزرگ نوآورانه خبر دادند:

  • Xuelang Cloud Industrial Manufacturing Brain 2.0
  • Intelligent industrial computer.

بحث در مورد چگونگی امکان داده ها تحول دیجیتال شرکت­ها نیز مبحث برجسته رویداد بود.

          اندی چن، رئیس منتخب IEEE Technology و انجمن مدیریت مهندسی (2020-2021) ، وانگ فنگ، مدیرعامل Wuxi Xuelang Technology System Digital Technology و چهار مهمان دیگر از تجارت و دانشگاه نظرات خود را در مورد ارزش داده­ها در صنایع به اشتراک گذاشتند.

در این گردهمایی، صنعت اطلاعات بزرگ Wuxi در کانون توجه قرار گرفت و جزئیات مربوط به نوآوری های شرکت های محلی در منطقه توسعه اقتصادی Wuxi را آشکار کرد و هم­چنین، استارت­آپ های نوآورانه برای ورود به شهر را ترغیب کرد.

در نمایشگاه اوشی برای اولین بار مرکز نوآوری ایران و چین غرفه داشتند و برخی از شرکتهای IoT و رباتیک و.. ایرانی در غرفه بودند. در حاشیه نمایشگاه پرزنته این مرکز ارائه گردید. یکی از شرکتهای حاضر در غرفه جزء 20 شرکت برتر نمایشگاه انتخاب شد و قراردادی بین المللی با یکی از شرکتهای چینی منعقد نمود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *